STATYSTYKA ZA ROK 2023
  • Drukuj
  • Email

STATYSTYKA ZA ROK 2023

Sakrament Chrztu Św. przyjęło 25 dzieci (w tym 15 dziewczynek i 10 chłopców)

Pierwszą Komunię Św. przyjęło 34 dzieci (w tym 15 dziewczynek i 19 chłopców)

Sakrament Małżeństwa - udzielono 7 ślubów

Chorych odwiedzono 190 razy w roku 2023

Sakramentu Namaszczenia Chorych udzielono 10 razy

Zmarło 21 osób (w tym 11 mężczyzn i 10 kobiet)

Rozdano 50 000 Komunii Św.

Odprawiono 60 Mszy Św. za parafian

Kilkanaście Mszy św. odprawiono za Dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.

W tym roku większymi inwestycjami było: remont obejścia na cmentarzu, posadzenie nowych tuj po wycięciu starych zniszczonych, remont budynku, nowe chodniki na cmentarzu i wokół Kościoła, pomalowanie elewacji przy Kościele, remont dachu na Kościele.

Chciałbym podziękować najpierw Panu Bogu za cały rok 2023 za Opiekę Bożą i Jego Błogosławieństwo. Matce Najświętszej za opiekę Matczyną nad naszą Parafią.
Dziękuję służbie kościelnej, służbie liturgicznej, paniom charytatywnym, Dzieciom Maryi, Scholii, organistom za piękną grę, pani sprzątaczce, pani piorącej bieliznę kościelną i pani pracującej w kancelarii za Bóg zapłać, pani która prowadzi naszą kronikę parafialną, pani która dba o czystość ornatów, paniom upiększającym kościół poprzez układanie kwiatów, robiącym wystrój świątyni, paniom z Kółka Rękodzieła za własnoręcznie robione dekoracje, panu gospodarzowi, kościelnym, panom którzy zawsze dbają o wystrój świąteczny i usuwają wszelkie usterki, wszystkim Wam za waszą pomoc i obecność w naszej świątyni. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Pan Bóg wie najlepiej.

30/12/2023

11/03/2013