14 – 21.07.2024
XV NIEDZIELA ZWYKŁA

15:30 – Nieszpory

Kolekta na potrzeby naszej parafii – remont dachu na kościele.
Składam serdeczne Bóg Zapłać również osobom, które składają ofiarę na konto parafialne.

1. Dzisiaj na Górze św. Anny - odpust Matki Bożej Szkaplerznej (obchody kalwaryjskie), a także dzień modlitw osób niewidomych.

2. Codziennie pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec w intencji Ukrainy i o ustanie wojen na świecie.

3. We wtorek (16 lipca) przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.

4. Dzieci zapraszam na Msze św. wakacyjne w każdy czwartek popołudniu.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów.

6. W przyszłą Niedzielę (21 lipca) przypada odpust ku czci św. Marii Magdaleny w kościele św. Marii Magdaleny w Rudach (Msza św. o godzinie 11:00).

7. Kolekta w przyszłą Niedzielę na potrzeby naszej parafii – remont dachu na kościele.

8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

9. We wtorek 23 lipca o godzinie 7:30 wyjazd na pielgrzymkę do Piotrkowa Trybunalskiego: zwiedzanie zamku z przewodnikiem, klasztoru i kościoła cystersów w Sulejowie oraz pięknych miejsc w Piotrkowie Trybunalskim wraz z przewodnikiem. Cena pielgrzymki 110zł.

10. Są jeszcze dostępne świece pamiątkowe z Kongresu Eucharystycznego w naszej Diecezji, zachęcam do nabycia.